HakkImIzda

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
Bilgi insanlığı doğru yola götüren ve düşünme gücünü arttıran en büyük hazinedir. Bilgiyi en doğru yerden almak ve bunu kendi düşüncelerimiz ile geliştirmek çok önemli bir konudur. Bu yüzden de aradığınız bilgileri bulma konusunda değişik ülkeleri gezmek ve burada tecrübe edinmek gerekmektedir. Ülkemizde alınan eğitimin üzerine gelecek bir yurtdışı eğitimi kişinin çok daha kaliteli ve aranan bir insan olması konusunda yardımcı olacaktır. Yurtdışı eğitimleri hem insana sorumluluk duygusu kazandırırken hem de farklı bir kültürü tanıma konusunda da oldukça yararlıdır. Bu konuda ülkemizde ki en iyi hizmeti veren firmaların başında Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yer almaktadır.
Sağlamış olduğu imkânlar ve bunu güzel bir şekilde sunmaları ailelerin ve öğrencilerin ilgisini çekebilmektedir. Almak istediğiniz yurtdışı eğitimi ile alakalı ihtiyacınız olabilecek her şey tam anlamı ile sağlanmaktadır. Şirket bu konuda çok duyarlı davranmaktadır. Her öğrenci ile ikili irtibata geçerek oluşabilecek endişeleri gidererek bu konuda ne kadar iyi bir eğitim alacakları konusunda güven duygusunu sağlayabilmektedir. Zaten bu iyi bir yurtdışı eğitim şirketinde olması gereken en önemli özelliklerden birisidir. Buda Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd. Şti. alanında ki en iyi yurtdışı eğitimi veren firmalar arasına rahatlıkla sokabilmektedir. Kaliteli ve güvenilir yurtdışı eğitiminin vazgeçilmez adresidir.
Şirketimiz uzun yıllardan beri bu işin içinde olması ve işini çok önemseyerek bu konuda hala gelişmeler yapması bu işte başarılı olduklarının da bir göstergesidir. Öğrenci sayısı her geçen gün artan şirketin yeni öğrencilere de kapısı daima açıktır. Bu konuda ailelerin içini de ferahlatmaktadırlar. Çünkü dile kolaylık ile ailelerin içerisinde oluşabilecek endişelerin ne olduğunun farkına vararak bu konularda içlerini rahatlatabilecek garantileri rahatlıkla verebilmektedirler. En önemli özellikler kesinlikle öğrencinin rahatı ve sağlığı olduğu için bu konuda her zaman en üst düzeyde önlemler alınmaktadır. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd. Şti. bu konuda çok duyarlı davranarak öğrenciler ile sürekli iletişimde kalmaktadır.
Şirketin sağlamış olduğu hizmetlerin başında güvenliğini tam olarak sağlamak vardır. Bu sayede öğrenci kendini hem rahat hem de güvende hissederek tam anlamı ile eğitimine odaklanabilecektir. Buda gayet önemli bir özelliktir. Havaalanında öğrencileri karşılayarak tek tek kalacakları yerlere güvenli bir şekilde bırakmakta ve her zamanda durumlarını takip etmektedirler. Zaten öğrenciler herhangi bir sıkıntı ile karşılaştıklarında rehberlik servisini de kullanabilirler. Aynı zamanda üniversite kaydı, oturma izni gibi işlemler de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tarafından halledilmektedir.
Çalıştığı ülkeler: Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti
Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti İstanbul’da Olan Taksim İstiklal Caddesi No:49/5 adresindedir.